Шукати в цьому блозі

неділя, 29 травня 2016 р.

Свято "Ми всі родом з дитинства"

Так сьогодні ми стали всі учасниками чудового дійства. Започаткований КЗ "Абазівським сільським будинком культури " захід - " Ми всі родом з дитинства" мав в цьому році чудовий додаток, а саме відкриття дитячого майданчика. Така подія, незважаючи на складні поганні умови (періодичний дощ) змогла зібрати велику кількість відвідувачів. Настрій був  просто чудовий. Позитивні емоції, відчуття свята у жителів територіальної громади змогли навіть напевний час "розігнати хмари дощу".

 Сільський голова Міхно П.І розповів, який шлях було подалано від початку і до фіналу досягнення маленької дитячої мрії,  подякував генерального підрядника за оперативність і якість  виконання робіт, та звернувся до громади з проханням берегти і примножувати надбання громади.






В свою чергу маленькі жителі нашого села символічно "відкрили"  дитячий майданчик шляхом перерізування святкової стрічки. 
Після вступного слова до громади протеірей УПЦ о. Констянтин освятив дитячий майданчик.


 А далі свято продовжувалось чудовим  концертом від вихованців  студії "До-Ре-Мі" (керівник В.Скляр) та колективу сучасного танцю "Soul Dance" ( керівник Н. Ломакіна). Наявність  повітряної гірки, батуту, солодкої  вати, аніматорів, в образах героїв мультиплікаційних фільмів, лише розширили позитивні емоції відвідувачів. І лише дощ, що через певний проміжок часу "навідував" відвідувачів - не бажав свята. Але свято вдалося!!!!! Та, навіть, дощ -  не зміг перемогти справжні дитячі емоції!!

Яскраві ведучі 

                                            Та  справжний козак, що завітав на свято

субота, 28 травня 2016 р.

Звітній концерт колективу сучасного танцю "Soul Dance"

28  травня 2016 року у будинку культури залізничників (м. Полтава пл. Слави 3 В) відбувся звітній концерт колективу сучасного танцю "Soul Dance" і вокальної студії "Music Star". Колективи готувалися до цієї події останні три місяці. Приємно, що наполегливі  тренування дали свій результат. Ми стали гладачами справжнього концерту колективів вихованців та їх викладачів.  Абазівський філіал колективу сучасного танцю  "Soul Dance" вперше мав таку широку аудиторію глядачів. Море емоцій, хвилювання, складності - це все звичайно було. Всі учасники  показали чудову підготовку, націленість на результат та яскраві  емоції. Звичайно, що нема межі до покращення, але найголовніше, що було подолано - це власне хвилювання перед "великою сценою". Задоволені глядачі, палкими оплесками, нагороджували кожного із  учасників. А  на закінчення і були такі очікуванні дипломи, та дорога додому. Дякуємо всім, хто долучився до здійснення такої маленької дитячої мрії!!!!
Слід відзначити спільну оперативність і узгодженість дій всіх батьків, педагогічного колективу Абазівської ЗОШ І-ІІІ ст..(Цимбалюк Т.А,), КЗ"Абазівський сільський будинок культури"(Склар В.В), депутатів (Рій О,В,) та голови Абазівської сільської ради Міхна П.І. Ми всі сьогодні показали приклад, що наша громада може розвиватись. Головне робити перші кроки.





пʼятниця, 27 травня 2016 р.

26.05.2016 року   сільський голова  Павло  Міхно  провів зустріч з народним депутатом України Юрієм Бубликом. Головною мету візиту, як виявилось в процесі зустрічі, є виявлення існуючих поточних проблем та розуміння потреб нашої територіальної громади. Незважаючи на раптовий травневий дощ, представники нашої громади ознайомили народного депутата України Юрія Бублика з тим, чим живе Абазівська сільська рада сьогодні, які проблеми існують та  які проблеми вже вирішили. Так, Юрій Васильович спільно із своїми помічниками відвідали приміщення сільської ради, Абазівську ЗОШ І-ІІІст., дитячий садочок, сільський будинок культури. Звичайно побували  і на будівництві майбутнього дитячого майданчику (відкриття якого заплановано на 29.05.2016 року). Приємно, що  до зустрічі долучилися громадські активісти, депутати Абазівської сільської ради та депутат Полтавської районної ради Григорій Рябокінь.  




четвер, 26 травня 2016 р.




В суботу 28 травня 2016 року з 8:00 буде проводитись збір і вивіз твердих побутових відходів по вулицях населених пунктів Абазівської сільської ради. 

Сільвиконком.

середа, 25 травня 2016 р.


            Запрошуємо Вас на свято Останнього  дзвоника

Початок - 9:00 

Місце проведення - Абазівська ЗОШ І-ІІІ ст.

24 травня 2016 року учні та колектив Абазівської ЗОШ І – ІІІ ст. долучилися до збору гуманітарної допомоги дітям – сиротам, інвалідам, переселенцям, малозабезпеченим із Луганської області ( іграшки, канцтовари, засоби особистої гігієни ). 

Всі учні внесли  часточку своєї допомоги. 




                                Шановні мешканці Полтавського району!
 Повідомляємо Вам, що з 20 травня 2016 року почала працювати ініціативна група зі створення Громадської ради при Полтавській районній раді. Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики Полтавського району.
              Запрошуємо представників громадських організацій долучитися до створення та роботи Громадської ради. Для цього Вам необхідно подати ініціативній групі наступний перелік документів:
  • рішення інституту громадського суспільства ( протокол зборів керівного органу організації, якщо інше не передбачено її установчими документами) про делегування представника для участі в установчих зборах та роботі Громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (свідоцтво про державну реєстрацію або повідомлення про легалізацію);
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх 12 місяців.


              Документи необхідно подати в паперовому вигляді у строк до 20 червня 2016 року за адресою: м.Полтава, вул.Шевченка,5, каб. 3.

Для детальної інформації звертайтеся до представників ініціативної групи за телефонами: 095-180-87-36,  095-330-81-11.

                                                      
  Ініціативна група зі створення
                                                                    Громадської ради при Полтавській
                                                                    районній раді

пʼятниця, 20 травня 2016 р.

День Європи в Україні

День Європи в Україні
З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.
9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління нової наднаціональної структури. Це стало «наріжним каменем Європейської федерації». Завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.
Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті 1985 лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати «День Європи».
У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
До речі. У 1887 році в Закарпатті (яке тоді перебувало у складі Австро-Угорщини) у Верхнетісянській улоговині на правому березі Тиси було встановлено двометровий геодезичний знак, що позначає географічний центр Європи.
Координати цього географічного центру Європи: 47 ° 563" північної широти і 24 ° 1130" східної довготи.
В 2016 році День Європи в Україні припадає на 21 травня.

четвер, 19 травня 2016 р.

20.05.2016
Вітаємо сільського голову з Днем народження!
                  
                                                                                Шановний Павло Іванович!
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Вашого особистого свята – Дня народження!
Вам дісталася честь бути сільським головою, лідером територіальної громади, організатором втілення її волі в життя. Це -  нелегка, відповідальна, вкрай важлива місія, яка направлена на розбудову громади і Української держави, утвердження ідеалів демократії та справедливості.
Вам пощастило належати до професії, від якої залежить розвиток територіальної громади, добробут громадян, покращання умов їх життя, праці та відпочинку, їх впевненість у майбутньому.
Нехай же гідним внеском у розбудову громади і держави завжди буде Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, принциповість, відповідальність, активна громадська позиція, вірне служіння інтересам України. А найвищою нагородою на ниві зміцнення державності нехай завжди буде для Вас людська вдячність і  повага!
Бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя і радості, добра і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань на користь і благо нашої країни і громади, на благо людей! 
Громада
19 травня в Україні відзначають День вишиванки.

Хоча свято досить молоде, проте стає популярним і серед наших жителів. Приємно усвідомлювати, що початок виховання активного громадянина нашої територіальної громади відбувається саме в школі. 
Так. наприклад, третьокласники (вчитель Олефіренко Н.Г.) із задоволенням продемонстрували свої вишиванки і вкотре переконалися, що сорочка-вишиванка сьогодні стала модною, її вдягають на свято і в будень  від малих дітей до людей поважного віку. Ми маємо  величезне багатство, створене талановитими майстринями, що передається із покоління в покоління. Вишиванка, як код самоідентифікації  нації.

Наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.



Олефіренко Н.Г. та її  третьокласники

середа, 18 травня 2016 р.


Розпочато роботи з встановлення і облаштування дитячого майданчика в с. Абазівка




Стартує чемпіонат України з мотоболу

У Києві відбулося засідання комітету з мотоболу Мотоциклетної федерації України, на якому було затверджено календар чемпіонату країни.
22 травня о 16.00 год. в с. Мачухи стартує  чемпіонат України з мотоболу
  У чемпіонаті гратимуть п'ять команд, три з яких представляють Полтавщину: "Нива" (Вишняки), "Дружба" (Мачухи), "Колос" (Нові Санжари), а також "Восход" (Вознесенськ, Миколаївська обл.) і "Поділля" (Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.). Чемпіонат проходитиме в 2 кола.

Відкриття розпочнеться   з матчу команд  «Дружба» (с. Мачухи)  та  «Восход» (Вознесенськ).




Так у Мачухах буде проведено ще такі матчі:
 4 червня команда  «Дружба» прийматиме  «Ниву» (Вишняки, Хорольський р-н),
 2 липня — зіграє з «Колосом» (Стовбина Долина, Новосанжарський р-н),
 26 серпня — з  «Поділлям» (Кам’янець-Подільський).

Вартість квітка 30 грн.(ціль внеску - на розвиток мотоболу)
Сезон 2016 рік - http://vozfor.net/threads/motobol-ukraina-sezon-2016g.719/

З 8 по 10 липня на стадіоні в с.  Мачухи буде розіграно Кубок України з мотоболу.
Приєднуйтесь. 

понеділок, 16 травня 2016 р.

19 травня - День вишиванки

Вишиванка - генетичний код українця

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. 


Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день).  В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.

Основна мета заходу — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів окрім одягання вишиванки. Хоча протягом всієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого  вчинку — просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.


Здавна в Україні ставлення до одягу було дбайливим і шанобливим. Матері вишиваючи одяг своїм дітям вкладали всю свою ніжність і молитву до Бога про збереження дорогих чад. Українська вишиванка служила як прикрасою так і оберегом, а ще й своєрідним документом, за яким можна було визначити з яких країв родом власник вишиванки.

Сорочки на кожен день вишивали звичайно ж гараздо простіше і скромніше, куди багатшим і ретельно вишитим був святковий одяг. Весільні українські сорочки були взагалі предметом особливої уваги. Таємничою мовою вишивки вони передавали безліч побажань для сімейного благополуччя молодій парі. Які б складні часи не переживав український народ, але любов до традиційної вишивки у нього ніколи не згасала. За допомогою нитки і голки українські майстри створювали і створюють унікальні зразки впізнаваного у всьому світі українського вбрання. Слідуючи старослов’янським традиціям чужу вишиванку надягати не слід, вважається що таким чином можна «перебрати» на себе чужу долю, а також не віддати свою.
Існувало повір’я, що якщо сорочка зроблена і вишита на добро, на добре життя, то вона буде надійно оберігати людину.


 Одягни вишиванку! Приєднайся до всіх українців! Виражай свою громадянську та національну позицію!!!



субота, 14 травня 2016 р.

Міжнародний день сім'ї

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. 
Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. 
Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх. Для людини немає нічого святішого за сім’ю. Саме в родинному колі ми формуємося як особистості, тут нам прищеплюють любов до ближнього і рідної землі. У сім’ї ми збагачуємося скарбами попередніх поколінь, переймаємо цей безцінний духовний спадок, щоб передати своїм дітям. У нинішньому динамічному світі сім’я не лише не втратила сакрального значення, а і набула ще більшої цінності. Родинне тепло дає нам всім відчуття безпеки, любові та розуміння.


Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!
У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави - необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.
Бажаємо всім українським сім’ям злагоди та щастя, благополуччя і впевненості у завтрашньому дні.
         

четвер, 12 травня 2016 р.

Перша Спартакіада допризовної молоді Полтавського району

12 травня на території Мачухівського НВК відбулася І Спартакіада допризовної молоді Полтавського району, приурочена 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

         Ініціаторами та організаторами заходу стали сектор у справах молоді, сім’ї та спорту Полтавської районної державної адміністрації, Полтавська районна організація «Спілка воїнів-афганців», Полтавський районний військовий комісаріат. 
         У Спартакіаді взяли участь команди семи навчальних закладів району: команда господарів – Мачухівського НВК, Розсошенської гімназії, Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гожулівського, Тахтаулівського та Супрунівського навчально-виховних комплексів
         У напруженій боротьбі переможцями стали старшокласники Розсошенської гімназії, 2 місце – у Калашниківського НВК, 3 місце – посіла команда хлопців Мачухівського НВК. 
         Нагороди вручили завідуюча сектором у справах сім’ї, молоді та спорту Костенко Л.О., голова спілки воїнів-афганців Левчук О.В. та районний військовий комісар Янкін Р.М. 


Команда Абазівської ЗОШ І-ІІІ ст.  у змаганнях участі не  брала . 


пʼятниця, 6 травня 2016 р.

5 квітня відбулася зустріч голови Абазівської сільської ради  Павла Міхна з головами районної державної адміністрації та районної ради, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками громадських районних організацій. Приємним поводом для цього  стали відвідини  ветерана війни - Панченка Григорія Архиповича. В цей день  Григорію Архиповичу виповнилося 94 роки. З нагоди дня його народження та 71-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова райдержадміністрації Ігор Карімов та голова районної ради Оксана Гончаренко вручили ветерану цінні подарунки, висловили подяки за перемогу у війні, побажали миру та здоров’я!.
Зі словами вдячності до ветерана також звернулись військовий комісар Полтавського районного військового комісаріату Руслан Янкін, голова ради ветеранів Полтавського району Володимир Андрієнко.

четвер, 5 травня 2016 р.

День матері в Україні

День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Це свято з кожним новим роком стає все більш популярним, і це не дивно, оскільки мама, споконвіку, була найріднішою і найдорожчою людиною для кожного. А чи знаєте Ви, коли святкують День матері 2016 в Україні і якого числа? Оскільки, щороку це свято в Україні святкують у другу неділю травня, з цієї причини, дата святкування Дня матері в 2016 році припадає на 8 травня. Незважаючи на те, що існує це свято не так давно, воно вже було схвалено і підтримано мільйонами українців. Протягом цих кількох років, День матері в Україні став чудовим приводом для того, щоб приїхати до мами, або зателефонувати їй, та сказати «спасибі» за її самовідданість, любов та підтримку.
Оскільки, ми вже з’ясували якого числа буде День матері в 2016 році, то тепер з’ясуємо, які існують традиції святкування даного свята в Україні. В нашій державі, цього дня, мамам прийнято дарувати квіти і цукерки, але все ж кращий з усіх подарунків – це подарунок, зроблений своїми руками.   Крім України, це свято, відзначається також у всьому світі, причому традиції його змінюються залежно від країни.
Насамперед, свято Дня матері – це гарне нагадування для тих, хто завжди зайнятий, постійно в роботі і не встигає зателефонувати мамі і почути рідний голос!

День пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років” в Україні встановлено День пам’яті та примирення 8 травня. Таким чином, Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Її продовженням та утвердженням стануть меморіальні й урочисті акції, які мають відбутися 8–9 травня нинішнього року відповідно до Указу Президента України “Про відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні” від 8 квітня 2016 року №130.

Для заходів, приурочених до цих дат на державному рівні з 2014 року використовується новий символ – червоний мак.
Дизайн маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам'яті та Національної телекомпанії України. Автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.


У 2014-му році, коли Україна вперше приєдналася до європейської традиції відзначення Дня пам'яті та примирення, гасло пам'ятних днів було "Ніколи знову". . А з 2015 року гаслом відзначень Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги стало "Пам'ятаємо. Перемагаємо". Воно залишається офіційним гаслом й у цьому році.

Виконавчий комітет Абазівської сільської ради інформує:

 Захід з відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбудется  7 травня   0  10.00 біля  Меморіального комплексу в  с. Абазівка