Шукати в цьому блозі

Абазівка спортивна

Днями у Полтаві в актовому залі Полтавського кооперативного технікуму пройшов чемпіонат Полтавської області з армспорту серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок і молодших. У змаганнях взяли участь спортсмени з Полтавського, Кобеляцького, Козельщинського та інших районів Полтавщини.
В індивідуальному заліку переможцем змагань став:

— Клименко Андрій  (вагова категорія 110 кг)

Вітаємо переможця!!!!

Всі переможці увійдуть до збірної команди Полтавської області і братимуть участь у чемпіонатах України.

25.05.2016 року
На Полтавщині пройшов Всеукраїнський турнір з гирьового спорту. 20-22 травня 2016 року ум.Кобеляки відбувся Чемпіонат України та 6-й Всеукраїнський турнір з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті народного лікаря М.А.Касьяна.
З населених пунктів Рівненської, Донецької, Житомирської, Харківської, Сумської, Полтавської та Дніпропетровської областей завітали у Кобеляки 153 учасника, аби випробувати свої сили та отримати перемогу в змаганнях.
В командному заліку чемпіонату переможцем турніру вже в третій раз поспіль стала команда Полтавської області, друге посіла Житомирська область, третє – Харківська область.
За словами Л.О.Костенко, вдало виступили й учениці районної дитячо-юнацької спортивної школи: Представниця Абазівської сільської ради  Явір Дар'я посіла 4 місце в дисципліні "Ривок" у ваговій категорії +63кг

Це був дебют юних спортсменок. Ще раз хочеться привітати всіх, хто причетний до гирьового спорту за гарне представлення та гордість Полтавського району.